Norwegian Paws
Generelt => Pelskunst => Gaver => Emne startet av: Tellos på 17. okt, 2010, 13:35
-
Tenkte jeg skulle prøve meg på å tegne noen gratis ikoner (yup, wolfglow er mye av inspirasjonen til denne) så kom med fursonaene deres, skal jeg prøve meg på en liten haug i dag. Lager en post når jeg sier meg ferdig.
Hva jeg trenger er en beskrivelse av rase, hodepels og markeringene på hode og overkropp.
----
EDIT
----
Tegninger pending:
VVolfsong
SpiceyFeline
Atrox
Kweet
Nonih
MouseClick
SilverLubin
Pumzie
Lakorv
omg.. dette er mye folk.. Skal prøve å få tegnet ferdig flest mulig, men prio er RL og commissions. En mikroskopisk sjanse for at jeg åpner den igjen snart.
-
Meg? :3
ref: http://www.deviantart.com/download/181946865/glow__s_gigantic_referencesheet_by_acidpaw-d30br3l.png
høhøhøhøhø <3
-
meg? :D hvis jeg får da : <
-
Hm... Muligheten til å få noe custom Tellos art? Gjerne det =)
Fursonaen min er ganske enkelt basert på en Zippo lighter jeg kjøpte for mange år sia. Den ser slik ut (http://home.lyse.net/vvolfsong/Images/769.jpg).
Du kan enten gjøre din egen tolkning av den som du vil, eller basere deg på de eksiterende tolkningene som jeg har fått opp gjennom tia. Se min current avatar og den jeg brukte som conbadge (http://home.lyse.net/vvolfsong/Images/avatar_large2.jpg) som ref da.
Uansett hva du velger så er grunntrekkene en hvit ulv med svarte markings i pelsen. De viktigste er en stripe på toppen av snuten som går fra nesen og ender i noe som ligner en pil som peker oppover mellom øynene, "øyenbryn" over venstre øye og kanter langs ørene. Har ikke noe hodepels å snakke om og øynene er grønne. De fader over til brune helt innerst om du er ekstremt detaljert, men grønn er det meste en ser fra avstand.
Har du forresten tenkt å sketche på papir eller blir det digitalt? Og hvis det siste, har du streaming muligheter? =)
-
Meg meg meg :3
http://spiceyfeline.deviantart.com/art/Spicey-reference-2010-176251112
-
http://commoncroc.deviantart.com/gallery/#Atrox
Megmeg. c:
-
Det er begrenset hva jeg rekker i dag ser jeg. Dette bildet er forresten ett jeg allerede har jobbet litt med på forhånd, men here goes. Dagens første ikon. Nå trenger jeg mat :p
---
EDIT
---
Legger med en lite progression her.
-
Me wantsies! :3 http://www.furaffinity.net/view/4611199
-
Meg her. ---> Nonih (http://lassenissen.deviantart.com/art/Nonih-reference-sheet-178135843?q=&qo=)
Hadde vært awesome. C:
-
O! Stilig :3
http://www.furaffinity.net/view/4048924 Burde vel dekke det meste :P
-
Lyst til å prøve deg på meg Tellos?
-
den ble ekstremt SECKSZI <3
tusentakk <33
*løperforåendreavatarwoo*
-
Meeeeeeg, please? <3
Rase: Gaupe
Markings som ikke vises på bildet: Hjerter på baksiden av ørene kanskje? owo
(http://i32.tinypic.com/2z56lgz.png)
(http://i27.tinypic.com/orqheg.png)
;u;
-
Vet du sikkert traff grensa for hva du har tenkt å gjøre for ei stund siden, med tenkte jeg kunne slenge inn reffen bare for å ha gjort det :)
http://i54.tinypic.com/addlkw.png
-
Lyst til å prøve deg på meg Tellos?
[eek]
-
SKARPEN! Har prøvd å få tak i deg i flere timer nå, tenkte du skulle kunne få godkjenne sketchen, men... her er den ferdig :p Håper det ser bra ut.
-
den var superawesome! :3
digger den <3
-
Da stopper jeg den der. Skal prøve meg noen dager fremover (hvis jeg har tid) på å ta resten av listen her. Skriver ei liste over de som har pending i første post, men prioriteter er RL og commissions :p
-
Mennehhh, jeg ville jo spørre om jeg fikk!
-
Tellos! Fikk ingen respons jo =D Come on
-
Tellos! Fikk ingen respons jo =D Come on
Se første posten. Den er oppdatert :)
-
Er saken død, eller? ???
-
Ikke død, bare sovende. :p mye som skjer rundt her for tiden.
-
Hvordan går det, Tellos? =D
Spør det selv om du sitter rett ved siden meg akkurat nå.
-
Zzzz *vente* zzzz [puzzled]
-
Zzzz *vente* zzzz [puzzled]
Det hjelper skjelden å purre på gratis tegninger :p det blir gjort på hans premisser uansett :p
-
Zzzz *vente* zzzz [puzzled]
Det hjelper skjelden å purre på gratis tegninger :p det blir gjort på hans premisser uansett :p
jeg hadde blitt slightly irritert :P lol. men så er jeg jente.. i alderen for pms klikk. så yah..
-
kan du tegne chimmy
-
kan du tegne chimmy
Dette emnet er gammelt, og vill most likely ikke bli åpnet igjen, så bumping er ikke nødvendig :)