Norwegian Paws
Generelt => Conventions => Emne startet av: Wolftale på 08. nov, 2013, 16:38
-
Cheetah postet denne: https://forum.eurofurence.org/index.php/topic,4880.msg47760/boardseen.html#new
Og jeg vil dele - og syns hvis folk har noe de vil si som er sakelig syns jeg de skal gjøre det :)
Selv syns jeg det er fint å se at vi pelser her i Norge drar med oss flere og flere jenter. More girl power!
-
Er tydelig at han som skrev den "advice" artikkelen har et veldig spesielt syn på jenter. Blir jo en ganske stereotypisk måte å se på single gutter hvis hvis det skal virke som om at en singel mann kun snakker til jenter for å bli sammen. Har ikke noe særlig tro på at det er slik med andre.
Og den "gi opp" -greia han har er ikke akkurat en god holdning. Synes det er bra at antall jenter på cons i Norge er større. Viser jo det motsatte av det han duden sier.
-
Jeg la nå inn et comment, men ja, det var noen snodige råd han kom med. Man blir jo aldri kjent med noen
om man ikke går å sier hei XD
-
Det må sies at artikkelen er skrevet for en liten spesifik målgruppe, og for dem vil muligens rådene være brukbare. For alle andre (= de fleste av oss) er de i praksis irrelevante.
Ellers, artikkelen generaliserer i n'te potens.
-
o.o ah....
-
Har dratt med en venninne inn så ^^ Går fremover :D